Którą serię wytypowałeś w oficjalnej ankiecie Cav Zodiaco jako tą, którą chętnie byś zobaczył na 30-lecie Saintów?

Next Dimension
Next Dimension
25% [17 głosów]

Epizod G
Epizod G
15% [10 głosów]

Saintia Shou
Saintia Shou
4% [3 głosy]

Zeus Chapter
Zeus Chapter
21% [14 głosy]

Remake klasyka
Remake klasyka
28% [19 głosów]

Inną
Inną
6% [4 głosy]

Ogółem głosów: 67
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 01/16/2016

Archiwum ankiet

00 Pusta

Komentarze
#1 | madziorek91 dnia 03 November 2012
Nie to że się czepiam ale zamiast Shaina powinna być Marin w tym urywku Smile"Shaina oznajmia, że szukała człowieka który maił ten wisiorek (dzwoneczek). Ikar mówi, że nie jest człowiekiem i atakuje Shainę."
#2 | Kilia_Hilia dnia 20 May 2013
Znając moc Apolla na pewno Seiya ginie aczkolwiek on pojawia się zakuty w kajdany w Omedze więc albo zginął choć wtedy by nie wrócił z tego co wiemy walczył z marsem więc jeszcze żyje .
Do rzeczy seiya widocznie zostaje przeniesiony do lochu bogów gdzie jest zakuty w te kajdany ( ma na sobie oczywiście juz złotą zbroje)
Z tego co wiemy yuna souma haruto i ryuhu swoim wołaniem i kosmosem niszczą kajdany i seiya wraca jakby spadł z kosmosu prosto przed atenę aby chronić ją przed abzu( w tym momecie wcieleniem kougi)
sądząc po tym i faktach :
Seiya po walce z Apollo zostaje ranny a z apollo nie dowiemy się co z nim jest widocznie seiya został ranny a po walce z marsem pojawia się wciągnięty przez ciemność do tego lochu .Smile tak sądzę
#3 | Hekate dnia 20 May 2013
Ile to się człowiek opisał na tej stroniePfft

Filmy kinowe NIE są KANONICZE - to oznacza, że historie przedstawione w nich nigdy nie miały miejsca. Są jedynie alternatywnymi opowieściami.

V film kinowy nawiązuje do fabuły Hadesa, ale nie jest on bezpośrednią kontynuacją - jedynie czysto alternatywnym zakończeniem.

Dalej Omega nie jest kontynuacją V filmu kinowego. Omega to spin-off i siłą rzeczy nie jest kanoniczna względem całej serii.

Kanoniczne - to, co wyszło bezpośrednio spod "pióra" Kurumady.

Kanoniczne względem Hadesa jest Next Dimension- które wychodzi w formie mangi, a pod koniec (niby) 2013 roku ma pojawić się jako anime.

The Lost Canvas - choć to prequel - też kanoniczny nie jest (ma innego autora), chociaż fandom i tak w dużej większość przyjął to jako kanon.

Łączenie V filmu kinowego z Omegą nie ma sensu - ani jedno ani drugie nie jest kanonem względem całości.

BTW. Post nade mną nadaje się całkowicie do korekty. Przypominam - włączajcie autokorektę. Nie znoszę edytować cudzych postów i zaczynajcie zdanie dużą literą. Jak już budujecie zdania wielokrotnie złożone - błagam niech nie będą za długie, bo człowiek gubi wątek Sad

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sant Seiya Revolution - Multimedia
Aiolia Leo

Aiolia2

Camus6

Skorpion Milo

Złoty Rycerz Skorpiona

Milo

Huunreh
2 dni
wodnik
wodnik
4 dni
Alien_2
Alien_2
6 dni
Duch
Duch
1 tydzień
elvis69
2 tygodni
Herr Saori
3 tygodni
Copyrights © Saint Seiya Revolution 2006 - 2020
Powered by PHP-Fusion copyright Š 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.